Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Paklāju ķīmiskā tīrīšana ir tikpat nozīmīga kā apģērbu mazgāšana, jo izsūkšanas laikā jūs paklāju atbrīvojat tikai no lielākām netīrumu daļiņām, bet audumā saglabājas smaku veidojošās bakterijas, traipi, ēdieni, dzērieni un dažādi alergēni. Protams ķīmiskās tīrīšanas biežums ir atkarīgs no mums katra un mūsu iespējām, bet regulārā paklāju ķīmiskā tīrīšana ļaus jums iegūt svaigāku gaisu mājās un drošāku vidi, kur spēlēties bērniem.

Mūsu uzņēmums piedāvā paklāju tīrīšanu  Rīgā, Jūrmalā, Mārupē, Jelgavā, Tukumā, Liepājā, Talsos un Ventspilī. Atkarībā no darba apjoma varam izbraukt arī uz citām Latvijas pilsētām.

Paklāju tīrīšanas laikā paklājs ne vien tiek atbrīvots no lielākiem un mazākiem gružiem, bet arī dezinficēts, kas novērš smakas un iespēju savairoties paklājā kaitīgiem mikroorganismiem. Tāpat tīrot paklāju, palīdzēsim jums atbrīvoties no dažādas izcelsmes traipiem un atgūt krāsas spilgtumu.

Cik maksā paklāju tīrīšana?

Paklāja tīrīšanas izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma un jūsu atrašanās vietas. Vidēji būtu jārēķinās ar 3eur par paklāja kvadrātmetru. Lielam apjomam tiek piemērotas atlaides līdz par 70%. Katra situācija ir atšķirīga, tāpēc vislabāk mums zvaniet, izstāstiet savu situāciju un mēs sagatavosim cenu piedāvājumu.

Cik ilgi paklājs žūst pēc tīrīšanas?

Ja telpas ir siltas un telpās ir ventilācija, parasti paklājs izžūst diennakts laikā. Karstā vasaras dienā pie atvērta loga tā pat var būt viena pēcpusdiena.

Vai paklāju var aizvest pie jums iztīrīt?

Šāda iespēja ir atkarīga no jūsu atrašanās vieta, jo paklājus pie sevis tīrām atkarībā no sezonas un šobrīd to piedāvājam tikai Rīgā un Liepājā.

 

 

 

 

Mēbeļu-tīrīšana.lv

Piedāvājam mīksto mēbeļu, paklāju un matraču ķīmisko tīrīšanu, kā arī telpu uzkopšanu un ģenerāltīrīšanu Rīgā, Mārupē, Jelgavā, Jūrmalā, Tukumā, Ventspilī, Liepājā, Talsos

Auto ķīmiskā tīrīšana
Recent Posts
Zvanīt