Dīvānu ķīmiskā tīrīšana

Dīvānu tīrīšanu pamatā piedāvājam Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Tukumā, Jelgavā, Venspilī un Liepājā, bet piesakot pakalpojumu savlaicīgi, ir iespējams apvienot izbraukumus un samazināt ceļa izmaksas arī uz citām pilsētām Latvijā.

Zvaniet 26004403, lai pieteiktu savu pilsētu!

Dīvāna ķīmiskās tīrīšanas laikā tiek attīrīta ne tikai redzamā dīvāna virskārta, kur parasti veidojas pleķi no ēdieniem un dzērieniem, bet arī 4-5cm slānis zem auduma, kur uzkrājas putekļi, alergēni un dažādasvielas, kas nokļuvušas uz dīvāna. Tāpēc veicot dīvāna tīrīšanu mēs iegūstam ne tikai tīrāku dzīvojamo telpu, bet arī svaigāku gaisu un mazāk alergēnus apkārtējā vidē, ka ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar elpceļu slimībām un maziem bērniem.

Sūtiet ziņu Watsup (26004403) un saņemiet piedāvājumu!
Cik maksā dīvāna ķīmiskā tīrīšana?

Tīrīšanas izmaksas ir atkarīgas no dīvāna sarežģītības un izmēriem. Zemāk mēs pievienosim dažus informatīvus paraugus, kas aptuveni ļaus orientēties cenās.

Klubkrēsls

Līdz EUR 15.00

Neizlaižams dīvāns

EUR 13 par sēdvietu

Izlaižams dīvāns

EUR 15 par sēdvietu
Cik bieži būtu ieteicams veikt dīvāna ķīmisko tīrīšanu?

Tīrīšanas biežums ir atkarīgs no apstākļiem kādiem dīvāns ir pakļauts. Vēlamais tīrīšanas biežums būtu vismaz 1x gadā. Cilvēkiem, kam šīs pakalpojums nav “pa kabatai” katru gadu vai kas ir gatavi ieguldīt savu laiku, piedāvājam tehnikas un vajadzīgā aprīkojuma nomu, tas ļauj ietaupīt sākot no 50%, atsevišķos gadījumos pat 90%, piemēram, ja jūsu mājā ir mīkstie grīdas segumu, kurus ir jātīra.

Vai ziemā nav ieteicams tīrīt mēbeles?

Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana nav sezonas pakalpojums, bet ir nepieciešami noteikti atpstākļi, lai to veiktu. Galvenais nosacījums ir ventilācija telpā un gaisa temperatūra vismaz +15C. Jo labāka gaisa cirkulācija, jo ātrāk iztīrītās mēbeles izžūs.

Vai nepieciešams kaut kā sagatavot mēbeli pirms tīrīšanas?

Pirms mūsu meistara ierašanās būtu vēlams dīvānu atbrivot no liekajiem priekšmetiem un iztukšot veļas kasti.

 

Mēbeļu-tīrīšana.lv

Piedāvājam mīksto mēbeļu, paklāju un matraču ķīmisko tīrīšanu, kā arī telpu uzkopšanu un ģenerāltīrīšanu Rīgā, Mārupē, Jelgavā, Jūrmalā, Tukumā, Ventspilī, Liepājā, Talsos

Auto ķīmiskā tīrīšana
Recent Posts
Zvanīt