Mūsu uzņēmums SIA Greenline Service darbojas uzkopšanas biznesā kopš 2014.gada un nodrošina pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem un valsts iestādēm. Pamatnodarbošanās mums ir mēbeļu ķīmiskā tīrīšana Kurzemē un Rīgas rajonā, bet piedāvājam arī telpu uzkopšanu un auto salonu ķīmisko tīrīšanu Rīgā un Liepājā.

Uzņēmuma prioritāte ir apmierināts klients, tāpēc vienmēr cenšamies jau sarunas laikā saprast klienta situāciju un vajadzības, lai varētu objektīvi izvērtēt pieprasījumu un kopā ar piedāvājuma cenu informēt klientu par gaidāmo rezultātu, nevis izdarīt darbu un tad taisnoties klientam, ka nekas labāks nesanāks.

Uzņēmumā strādājam tikai ar EU sertificētu ķīmiju un tehniku, kas nodrošina drošu darbu un parargātu apkārtējo vidi. Pēc pieprasījuma nodrošinām pilnīgu EKO tīrīšanu, kas izslēdz jebkādas alerģijas tīrīšanas laikā vai pēc tīrīšanas.

Mūsu kompānijai ir svarīgi uzticami un pārbaudīti speciālisti, tāpēc sagaidot savā namā mūsu cilvēku, arī jūs varat būt par viņu droši. Jūs saņemsiet augstākās kvalitātes pakalpojumu, laipnu apkalpošanu un pilnīgu konfidencialitāti.